“Verbinding met de sector is heel goed in ons bestuur verankerd"

Uitgave: Pensioen Bestuur & Management (PBM) nummer 2 2022

INTERVIEW: ALFRED KOOL MCC, VAKREDACTEUR PBM
Rubriek: PFG (Pension Fund Governance)
Geplaatst op 04-05-2022

“Verbinding met de sector is heel goed in ons bestuur verankerd

In deze uitgave van PBM staat communicatie centraal. Een belangrijk thema voor de pensioensector, zeker in de aanloop naar het nieuwe stelsel. Als het bereiken van de deelnemer onder normale omstandigheden al lastig is, hoe neem je hem dan mee op de uitdagende transitietrip? De wijsheid op dit vlak heeft niemand in pacht, maar bij PMT gebeuren op communicatievlak toch wel hele interessante dingen. We gingen in gesprek met Terry Troost en Jos Brocken, respectievelijk werkgevers- en werknemersvoorzitter van het bedrijfstakpensioenfonds voor de sector Metaal en Techniek. Twee ervaren bestuurders met een nuchtere en praktische kijk op communicatie, en nog veel meer.


Dit artikel is ouder dan 3 maanden, deze kunt u pas bekijken na het aanmelden voor mijnPBM.
Vul aan de rechterkant uw inloggegevens in of klik op deze link om een account aan te maken..

Inloggen: